معرفی تیم Storm


تیم storm تیمی است، متشکل از 24 دانشجوی هلندی از دانشگاه Eindhoven. این تیم ، نوعی موتورسیکلت الکتریکی ساخته اند که با توجه به طراحی باتری وموتور، دارای کارایی های بسیار من جمله طی کردن مسافت های طولانی است و مشکلات سابق ماشین های نقلیه الکتریکی را ندارد.


این تیم سفری 80 روزه به 40 کشور دنیا ترتیب داده‌اند تا موتور خود را به نمایش بگذارند. در واقع هدف اصلی آن‌ها جلب توجه دنیا، مردم و صنعت به این فناوری برای بدست آوردن حمایت مالی و تولید انبوه میباشد.


وسایل نقلیه ی الکتریکی بسیار بهینه تر و تمیز تر بوده و توجه جهانی به آن، ما را به دنیایی با آلودگی کمتر و پاک تر سوق میدهد.


با توجه به پیشرفت های دانشجویان پویای کشورعزیزمان در این زمینه 8 روز از سفر آن ها در ایران و به میزبانی شاخه ی دانشجویی IEEE شریف است. آن ها در طول سفرشان به مراکز دانشگاهی مهمی سفر کرده و تعاملی دوستانه با دانشجویان فعال در این زمینه خواهند داشت، برای دانشجویان در این رابطه صحبت میکنند و در کارگاه آموزشی که همزمان با حضورشان دردانشگاه صنعتی شریف برگزار میشود حضور خواهند داشت.


درباره ی ما


شاخه ی دانشجویی IEEE دانشگاه صنعتی شریف زیر نظر IEEE Iran Section به فعالیت های خود می پردازد. از جمله ی این فعالیت ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مسابقات - برگزاری مسابقات علمی مانند IEEXtreme, Complexcity و ...
  • کارگاه های علمی - برگزاری کارگاه های علمی
  • سمینار ها و Talk های علمی - برگزاری سمینار ها و Talk های علمی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید و برای ما ارسال کنید تا با ما در ارتباط باشید