IEEEday


IEEEday بزرگداشت اولین روزی است که اعضای IEEE در سال 1884 گرد هم آمدند و به تبادل ایده های فنی و توانایی های خود پرداختند.


به مناسبت این روز، مراسمی توسط شاخه دانشجوئی IEEE شریف در روز 3شنبه 13 مهر در سالن کهربا برگزار خواهد شد که به دنبال آن مسابقات تیمی دانشجوئی تحت عنوان های "Games of ُStrategy" و "Jenga" به صورت مشترک با دانشگاه امیرکبیر در سایت کارشناسی برگزار میشود.


برای ثبت نام در مسابقات میتوانید با آیدی @ehsan_m_22 در ارتباط باشید


برای آشنایی با بازی Games of Strategy می توانید یک بازی نمونه آن را ببینید


*** در طول این مراسم، میتوانید در مسابقه ی IEEEXtreme به صورت حضوری ثبت نام کنید.(ثبت نام این مسابقه برای اعضای IEEE رایگان است.) همچنین می توانید برای خدمات ارزی دیگر( ثبت نام موسسه IEEE، ثبت نام تافل و ...) از تخفیف خوبی برخوردار شوید. ***



همراه با این مراسم، مسابقه ی عکاسی با موضوع Leveraging Technology for a Better Tomorrow نیز برگزار می شود. عکس های برتر توسط شاخه انتخاب شده و در مسابقه ی اصلی که توسط IEEE برگزار می شود، شرکت داده می شوند. برای آگاهی بیشتر از این مسابقه و جوایز آن، به سایت زیر مراجعه کنید.


صفحه ی اصلی IEEEday

در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام، با ما از طریق آدرس ایمیل زیر در ارتباط باشید.


ieee@ee.sharif.ir


درباره ی ما


شاخه ی دانشجویی IEEE دانشگاه صنعتی شریف زیر نظر IEEE Iran Section به فعالیت های خود می پردازد. از جمله ی این فعالیت ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مسابقات - برگزاری مسابقات علمی مانند IEEXtreme, Complexcity و ...
  • کارگاه های علمی - برگزاری کارگاه های علمی
  • سمینار ها و Talk های علمی - برگزاری سمینار ها و Talk های علمی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید و برای ما ارسال کنید تا با ما در ارتباط باشید