کارگاه آموزشی AVR-Arduino


💢 انجمن علمی دانشکده مهندسی مکانیک با همکاری شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه صنعتی شریف، در نظر دارد کارگاه آموزشی AVR Arduino را برگزار کند.


💡 آردوینو یک برد Open Source بر مبنای میکروکنترلرهای Atmel AVR است. این بردهای بسیار محبوب به گونه‌ای طراحی شده‌اند که استفاده از آن‌ها بسیار ساده باشد و هر کسی بتواند با آن‌ها روبات درست کند. این برد که خود شامل حافظه و پردازنده است، به سادگی با زبان C قابل برنامه‌نویسی است و می‌توان با اتصال آن به عملگرها، موتورها و سنسورهای گوناگون، از آن به عنوان مغز روبات استفاده کرد. برای نمونه روبات می‌تواند با یک سنسور، نور محیط را مشاهده و درک کرده و با روشن کردن چراغ‌ها و یا حرکت به سوی نور، به این پدیده واکنش نشان دهد. این برد با وجود سادگی، کارایی بسیار بالایی دارد به گونه‌ای که مورد استفاده افراد حرفه‌ای و همچنین پژوهشگرانی که به دنبال ساخت طرح اولیه روبات خود هستند نیز قرار می‌گیرد. به همین سبب استفاده از این برد در حال تبدیل شدن به یک استاندارد جهانی است.


📅 این دوره از 25 آذرماه به مدت سه هفته، پنجشنبه ها برگزار خواهد شد.


💰 هزینه ثبت‌نام دوره برای دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف 90 هزار تومان و برای دانشجویان سایر دانشگاه‌ها 120 هزار تومان است.


⁉️ برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام این دوره آموزشی مشخصات خواسته شده ذیل را تکمیل کرده و به 09128489013 (آقای کاظمی) پیام تلگرام ارسال فرمایید. فقط در صورت لزوم با شماره مذکور تماس حاصل نمایید. 📥 @saeed_kazemi 📤


🔹نام:


🔹نام خانوادگی:


🔹کد ملی:


🔹شماره دانشجویی:


🔹دانشگاه:


🔹دانشکده:


🔹شماره تلفن:


🔹ایمیل:


🚷 لازم به ذکر است ظرفیت محدود است و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت‌نام کنند.


⚠️ آخرین مهلت پرداخت هزینه دوره، چهارشنبه 24 آذرماه است.درباره ی ما


شاخه ی دانشجویی IEEE دانشگاه صنعتی شریف زیر نظر IEEE Iran Section به فعالیت های خود می پردازد. از جمله ی این فعالیت ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مسابقات - برگزاری مسابقات علمی مانند IEEXtreme, Complexcity و ...
  • کارگاه های علمی - برگزاری کارگاه های علمی
  • سمینار ها و Talk های علمی - برگزاری سمینار ها و Talk های علمی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید و برای ما ارسال کنید تا با ما در ارتباط باشید