IEEEXTREME


IEEEXTREME، یک چالش جهانی است که در آن تیم های دانشجوئی با نظارت یک عضو IEEE و حمایت شاخه دانشجوئی IEEE به یک رقابت 24 ساعته برای حل مسئله های برنامه نویسی می پردازند.

طی این 24 ساعت، تیم هایی 2 یا 3 نفره متشکل از دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاهی در سراسر دنیا با یکدیگر به رقابت می پردازند. جایزه بزرگ این مسابقه هزینه کامل شرکت در یکی از کنفرانس های مؤسسه IEEE است؛ اما در واقع جایزه بزرگ تر اعتبار به دست آمده از شرکت در این مسابقه بین المللی است که از معتبرترین مسابقات برنامه نویسی در سراسر دنیاست.

در دوره نهم این مسابقات، TeamName از دانشگاه صنعتی شریف با کسب مقام اول در دنیا افتخار آفرید. برای اطلاع از دوره نهم می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه کنید.

دوره دهم این مسابقه در روز 22 اکتبر 2016( 1آبان 1395 ) برگزار خواهد شد. ثبت نام مسابقه آغاز شده و تا 18 مهرماه فرصت دارید تا در این مسابقه نام نویسی کنید.

قبل از ثبت نام فایل مربوط به قوانین و شرایط مسابقه را مطالعه فرمایید. هم چنین توجه کنید که تیم ها 2 یا 3 نفری بوده، و عضویت تمام افراد در موسسه IEEE برای شرکت در مسابقه الزامی است. اگر عضو IEEE نیستید ولی قصد دارید در مسابقه شرکت کنید، در فرم پیش ثبت نام محل شماره عضویت را خالی بگذارید. شاخه شما را راهنمایی خواهد کرد.

قوانین مسابقه

فرم پیش ثبت نام مسابقه


دوره نهم IEEEXTREME - کسب مقام اول مسابقات توسط تیم TeamName


درباره ی ما


شاخه ی دانشجویی IEEE دانشگاه صنعتی شریف زیر نظر IEEE Iran Section به فعالیت های خود می پردازد. از جمله ی این فعالیت ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مسابقات - برگزاری مسابقات علمی مانند IEEXtreme, Complexcity و ...
  • کارگاه های علمی - برگزاری کارگاه های علمی
  • سمینار ها و Talk های علمی - برگزاری سمینار ها و Talk های علمی

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید و برای ما ارسال کنید تا با ما در ارتباط باشید